Prostor pro tebe

Co to znamená, mít prostor pro sebe? Pro mě to znamená poprosit svého muže, ať vezme naší dceru a já můžu zůstat sama doma alespoň 3 hodiny s cílem vnímat sebe, svoje myšlenky, nápady, touhy a všechno si to na sobě vyfotit. Je to uzavřený kruh, který naplňuje moje potřeby pozornosti a kreativity. Před mateřstvím a manželstvím jsem nikoho prosit nemusela, ale to zřejmě znáte taky, že náš život se může rozběhnout a je mnohem komplikovanější si ten čas a prostor pro sebe najít.

Tomu předchází nápady, myšlenky, zápisky, ukládání fotografií, které se mi líbí, přemýšlení nad tím, co mi teď vyhovuje. Jaký styl oblečení, jaká barva? Jak bych si přála být tentokrát viděná? Je to pro mě ozdravný proces a výsledek je vždy zajímavý, protože v průběhu let na sobě vidím pokaždé něco jiného, nového, něco co tam předtím nebylo. To mě baví asi nejvíc, vidět tu změnu a vývoj.

To přináším do Prostoru pro tebe. Vyslechnu tvoje přání a pochybnosti. Obavy z toho, jestli se to povede a myšlenky o tom, že nejsi fotogenická/ý, nevíš kam koukat a co s tím tělem vlastně dělat, když se na tebe někdo dívá. Dáme prostor tvé touze po jiných barvách a oblečení, než běžně nosíš. Možná máš doma něco, co leží ve skříni velmi dlouho a stále není ten pravý čas, ta pravá příležitost vzít si to na sebe. Může to být velkolepé a taky úplně jednoduché, zrovna takové, jaké potřebuješ.
Odpovím ti (i fotkami) na otázku, jestli je na tobě něco krásného a zajímavého.
Cílem tohoto focení je vnímat sebe sama, naladit se na svoje tělo, na svojí jedinečnost. Uvolnit se v tom, že věnovat čas sobě a svému zevnějšku není ani trapné, ani povrchní.


Cena: 7900 Kč
Trvání: 3 hodiny
Počet fotek: 9